Detali paieška
Titulinis   /   LIEPA   /   Naujienos   /   Projekto LIEPA naujienos   /   Projekto LIEPA sintetiniai balsai - svetainėje Robobraille.org

Projekto LIEPA sintetiniai balsai - svetainėje Robobraille.org

LIEPA naujienos / 2015 11 05
Robobraille.org svetainės logotipas http://www.robobraille.org/Su džiaugsmu pranešame, kad projekte LIEPA sukurti lietuviški sintetiniai balsai jau įdiegti paslaugoje RoboBraille.
RoboBraille paslauga yra skirta automatiškai paversti tekstinius dokumentus į aibę alternatyvių formatų, tinkamų žmonėms turintiems regėjimo ar skaitymo negalią.
RoboBraille yra savitarnos paslauga, veikianti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Individualiems nekomerciniams vartotojams paslauga nemokama.
RoboBraille paslaugą sukūrė Synscenter Refsnæs kartu su Sensus ApS iš Danijos.

Norėdami pasinaudoti RoboBraille paslauga tekstiniam dokumentui konvertuoti į MP3 garso failą arba DAISY kalbančią knygą, nueikite į paslaugos svetainę www.robobraille.org ir atlikite keturis paprastus žingsnius:
1 žingsnis. Pasirinkite teksto perdavimo būdą. Galimi variantai: persiųsti tekstinį failą, nurodyti interneto adresą ir įvesti tekstą į tam skirtą laukelį.
Galimi tekstinių failų formatai: DOC, .DOCX, .PDF, .PPT, .PPTX, .TXT, .XML, .HTML, .HTM, .RTF ir kiti.

2 žingsnis. Pasirinkite rezultato formatą. Galimi variantai: mp3 audio, Braille, E-knyga.
3 žingsnis. Pasirinkite vieną iš keturių lietuviškų balsų ir vieną iš 7 greičių.
4 žingsnis. Įveskite savo el. pašto adresą, kuriuo Jums bus atsiųstas rezultatas, ir pateikite užklausą.
 
Pasinaudoti RoboBraille paslauga galima ir el. paštu
Nusiųskite tekstinį dokumentą vienu iš adresų: aiste@robobraille.org, regina@robobraille.org, edvardas@robobraille.org arba vladas@robobraille.org, ir Jums el. paštu bus atsiųstas susintezuotas MP3 formato garso failas.